Biz, kocaman bir aileyiz

Nova Bilişim olarak Telekomünikasyon sektöründe 2005 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.

Bize Ulaşın
Marketing Agency Expert

Telekomünikasyon pazarına girdiğimiz günden bugüne

kadar firmamızın kurucusu olan Fatih ÖZDEMİR’in ilkeleri doğrultusunda sektörde yenilikçi, rekabetçi bir firma olarak ve hizmet kalitemizi yükselterek yolumuza devam etmekteyiz.

2005 yılında Adsl Çözüm Ortaklığı ile başladığımız bu yolda tüm Türkiye genelinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile Telekomünikasyon pazarının büyümesine, rekabetçi ve gelişen bir sektörün oluşmasına katkı sağladık. Telekomünikasyon pazarındaki en son gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmeleri kullanıcılar ile buluşturmak için başladığımız günden bugüne dek hizmet kalitemizden ödün vermeden ve hiç durmadan çalışıyoruz.

2011 yılı Haziran ayında Türkiye’yi ışık hızında fiber internet ile tanıştıran Turkcell Superonline ile iş ortaklığına başladık. Pendik ve Tuzla ilçelerinde 100.000 haneye; doğru hizmet, kaliteli işçilik ve gerçek memnuniyet ilkeleri ile hizmet sağlamaktayız.

Team work discussion

7490

Hane

Yeni haneyi sisteme dahil ettik

2480km

Fiber Kablo

Çok uzun fiber yollar inşa ettik

300+

Mutlu Personel

Kocaman bir aile olduk

We boost our clients to get more sales

Vizyon ve Misyonumuz

Viyonumuz; Sürekli gelişmek, Müşteri odaklı olmak, Kaliteyi arttırmak. Bu ilkeleri hedef alarak hizmet verdiğimiz bölgelerde alanında öncü bir kurum olmak.

Misyonunmuz; Günümüzün olmazsa olmazlarından olan internet ve telekomünikasyon hizmetlerini “mutlu-memnun çalışan , mutlu- memnun müşteri” ilkesiyle sorumlu olduğumuz bölgelerde sahaya yansıtmak.

Fiber İnternet Başvurusu
Online Marketing Consulting

Sorumluluklarımız

Müşterileri teknolojik anlamda bilgilendirerek, teknolojik kullanımlarının standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak.

Temel Değerlerimiz

Müşteri Odaklı Olmak, Müşterimizi iyi ve doğru olana yönlendirerek çalışmak, Samimiyet, Tutarlılık, Değer Yaratmak, Etkinlik ve Verimlilik, Dürüstlük – Güvenilirlik

İnsanlara ve Çevreye Saygı, Birlikte Başarmak, Takım Ruhu

İçtenlik ve Açıklık, Yaratıcılık, Sürekli Gelişim ve İnovasyon

Bizimle Çalışmak İster misiniz?