Müşterilerimiz için Neden Nova?

Güler Yüz :)

Ana ilkelerimizden olan “Mutlu Çalışan – Mutlu Müşteri” ‘ nin oluşmasını sağlayan ilk etkenin “Güler yüz” olduğuna inanıyor ve biliyoruz ki gülmek “BULAŞICIDIR.”

Güler yüzlü olmak kendine güvenin işaretidir. Kendisiyle ve çevresiyle barışık kişiler daha çok gülümser. Daha özgür, daha gerçek ve daha mutludurlar.

 

Bilgi – Birikim – Tecrübe

Nova Bilişim olarak çalışma arkadaşlarımızın bilgisine güveniyoruz. Kişisel gelişim olarak arkadaşlarımızı gerek Nova Bilişim eğitim platformunda gerekse Turkcell Akademi bünyesinde verilen eğitimlerle bilgisine bilgi katmasını sağlıyoruz.

Edindikleri bilgi ve tecrübeler ile kendi gelişimlerine katkıda bulunuyor ve siz değerli müşterilerimize bilgi ve destek konusunda en iyiyi, en doğruyu ve en faydalıyı sunabilme yetisine ulaşmalarında rol model oluyoruz.

Güvenilirlik

Güvenmek, birşeye inanmak, ondan emin olmaktır. İkinci ilkemiz olan karşılıklı güven duygusunu oluşturabilmek için eğitimlerimizde; güven=gerçeklilik=doğru bilgi mottolarını işaret ediyoruz. Nova Bilişim bu doğrultuda sizlerin güvenini kazanmak için çok çalışıyor ve eyleme dönüştürüyoruz.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Nova Bilişim olarak biz problemlere sorun olarak değil bu problemlere çözüm odaklı çalışmaktayız. Müşterilerimizin satış sonrasında olası karşılaşabilecek problemleri en kısa sürede çözüm üretmek için eğitiliyoruz.

Sormak İstediğiniz Birşey mi Var?
Marketing Expert
Seda

İletişim Uzmanı

Yardımamı ihtiyacınız var? Bizi Arayın.

Hemen Sizi Arayalım?

0216 211 0000

Personellerimiz için Neden Nova?

Kariyer Planlaması

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri memnuniyeti anlayışına sahip doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş kollarında gelişmelerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Devamı Nova Kariyer‘de

We equip marketing leaders

Mutlu Bir Çalışma Ortamı

Bize özel kültürümüzü hayatımıza katar, yaşar ve yaşatırız. Ailemize katılacak her yeni kişi değerlerimizden bir parça taşıdığı için hızlıca dünyamızda yerini alır.

Personellerimiz ile hem kişisel hem de işimiz ile ilgili eğitimlere katılır, etkinlikler düzenler, tatile çıkar, birlikte öğrenir birlikte büyür, birlikte eğleniriz. (Tabi ki isteyen arkadaşlarımızla :) )

Performans Yönetimimiz ile

Hedef ve Yetkinlik bazlı değerlendirme, Performans değerlendirme sistemimizi oluşturur.

Şirket ve departman hedeflerinin, çalışanlarımızın bireysel hedeflerinin birleşmesi ile potansiyel ve mevcut performanslarının tespit edilmesini amaçlarız.

Sizde Bize Katılmak İster misiniz?