İnsan Kaynakları Politikamız

2005 yılından beri telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz başarılı yatırım politikaları sayesinde büyümeye devam etmektedir.

  • Nova Bilişim Superonline Fiber Çözüm Merkezi

  • Nova Bilişim Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi

  • Novasis Bilişim Superonline Fiber Çözüm Merkezi

  • Novatech Bilişim Superonline DSL Çözüm Merkezi

  • Novatech Bilişim Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi

Nova Bilişim 2019 -20 yıllarında %17 büyüme sağladı.

Fatih ÖZDEMİR

Nova Bilişim’in Kurucusu & CEO’su

Andreas Casey Client
İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri memnuniyeti anlayışına sahip doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş kollarında gelişmelerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.
Marketing Expert
Seda

İletişim Uzmanı

Yardımamı ihtiyacınız var? Bizi Arayın.

Hemen Sizi Arayalım?

0216 211 0000

İnsan Kaynakları Misyon, Vizyon ve Kültür Anlayışı

We equip marketing leaders

Nova Bilişim İnsan Kaynakları misyonu, kendi alanında yetkin çalışanlar için, en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

Çalışanlarımıza mutlu bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, başarıyı hedefleyen çalışanların istihdamını sağlamaktır.

Daima, yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

Bize özel kültürümüzü hayatımıza katar, yaşar ve yaşatırız. Ailemize katılacak her yeni kişi değerlerimizden bir parça taşıdığı için hızlıca dünyamızda yerini alır.

Nova Bilişim’de Eğitim

Eğitim

Bizim için bilgi, paylaştıkça çoğalan ve onun kıymetini bilen zihinlerde yeni formlar kazanan bir mücevherdir. Eğitim ise bu gelişimi sağlayan sınırsız bir kaynaktır… Yönetsel, teknik, kişisel gelişim ve pek çok konuda bilginin kaynağını bulup ailemizde yer alan çalışanlarımız ile buluştururuz.

Teknik eğitimler: İşini tutkuyla yapan ekiplerimizin internet sektöründe her gün değişen trendleri ürünleri ve yeni bilgileri takip etmelerini sağlamak için konunun uzmanlarını tarafından eğitimler veririz. Ailemizdeki tecrübeli arkadaşlarımızın da eğitim vermeleri konusunda yüreklendiririz.

Kişisel Gelişim Eğitimleri: Hem sektörün hem de pozisyonların gerekliliği olan kişisel gelişim eğitimleri de ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda belirlenen planda teknik eğitimlerin yanında tamamlayıcı eğitimler olarak verilir.

Bilgi Paylaşım Etkinlikleri: Departmanlarımızda yüksek bilgi ve tecrübe düzeyleri ile hayranlık uyandıran arkadaşlarımızın bildiklerini paylaşabilecekleri etkinlikler düzenliyoruz. Etkinlikler de bilmeyenler bilenlere soruyor, bilgi paylaşılıp çoğalıyor.

Bu eğitimlerin yanı sıra Turkcell akademi şemsiyesi altında her ihtiyaca yönelik pek çok eğitim ve gelişim eğitimleri yıl içinde gerçekleşir.

Kariyer Yönetimiz
Bu değerli kadroyu İstanbul, Düzce ve Bolu bayilerimizde görev alan toplam 300 kişiye yakın çalışan oluşturuyor.
Birlikte çalıştığımız her değerli çalışanımız için Nova Grup şirketlerinde kariyer fırsatlarımız yer alıyor
Performans ve Terfi Sistemimiz ile çalışanlarımızın iç terfi yoluyla yükselerek görev değişikliğine teşvik ederiz.

Performans Yönetimimiz
Hedef ve Yetkinlik bazlı değerlendirme, Performans değerlendirme sistemimizi oluşturur.
Şirket ve departman hedeflerinin, çalışanlarımızın bireysel hedeflerinin birleşmesi ile potansiyel ve mevcut performanslarının tespit edilmesini amaçlarız.

Performans değerlendirme sistemimizin amacı;
Çalışanlarımızın gelişimlerini izleriz ve yeni gelişim planlarını yaparız,
Performansa bağlı prim sisteminin yürütülmesinde kullanırız
İnsan kaynağı planlamasında kullanırız.